Innowacje

Innowacje Procesowe

Nasza przewaga konkurencyjna w dużym stopniu opiera się na możliwości realizowania procesów księgowych, finansowych i kadrowych szybciej, taniej i bardziej efektywnie. Dzięki ciągłej innowacji możemy usprawniać procesy nasze i naszych klientów, zmieniać postrzeganie roli księgowości w firmie, a także lepiej zarządzać rozproszonymi informacjami. Główne obszary innowacji procesowych to m.in.:

Proces elektronicznego obiegu dokumentów

  • Zapewnienie dostępu do właściwych informacji na każdym etapie procesu, skrócenie czasu realizacji procesu i zaangażowania zasobów ludzkich po stronie klienta.
  • Usprawnienie procesów opisywania i zatwierdzania faktur.
  • Eliminowanie wąskich gardeł w zarządzaniu dokumentami w organizacjach

Procesy finansowo-księgowe

  • Szybsza realizacja czynności finansowo-księgowych, redukcja kosztów obsługi i realizacji procesu, zwiększenie widoczności na kluczowe metryki, itd.
  • Wykorzystanie własnych doświadczeń w budowie i realizacji procesów do usprawniania procesów klienta.

Procesy kadrowo-płacowe

  • Znaczące skrócenie czasu obsługi spraw administracyjnych pracowników
  • Standaryzacja procesów zarządzania kadrami i płacami w oparciu o najlepsze praktyki 

 

Korzyści

Większa skuteczność decyzji biznesowych dzięki lepszemu wglądowi w działalność przedsiębiorstwa np. możliwość łatwego dostępu do bieżących informacji o kosztach poszczególnych działań w organizacji

Większa produktywność i efektywność pracowników dzięki eliminacji tradycyjnego papierowego obiegu dokumentów oraz ręcznego księgowania

Możliwość walidacji raportów i oceny sumarycznych szczegółów, które złożyły się na dany wynik

Łatwy dostęp do skanów faktur zakupu podczas generowania przelewów bankowych z systemu

Jesteś zainteresowany

Wdrażanie procesów w przedsiębiorstwie oraz ich automatyzacja wymaga właściwego przygotowania i odpowiednich metod wdrożeniowych. W Ekkom posiadamy wiedzę i doświadczoną kadrę, która Ci w tym pomoże.

Proszę zaznaczyć interesujący Państwa zakres usług.


*Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednakże niezbędne do korzystania z tego formularza. Jeśli nie wyrażasz zgody, skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 71 78 59 130 lub +48 71 73 84 700.

* pola wymagane