Księgowość inna niż dotychczas

W Ekkom uważamy, że księgowość to nie tylko zapis cyfr i liczb w księdze głównej dla celów sprawozdawczych i podatków. Dla nas to zapewnienie wglądu w sytuację firmy, możliwość oceny jej sytuacji majątkowej oraz finansowej z wielu perspektyw. Naszym celem jest dostarczanie właścicielom i kadrze zarządzającej informacji w czasie rzeczywistym ułatwiających podejmowanie właściwych decyzji biznesowych.

Usługi podstawowe

Stawiamy na jakość dostarczanych usług finansowo-księgowych połączonych z bezpieczeństwem prawnym wynikającym z doświadczenia i znajomości przepisów księgowych oraz podatkowych. W ramach usług podstawowych zapewniamy Państwu:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z wymogami prawnymi i regulacjami Klienta

Prowadzenie ewidencji oraz rozliczeń podatkowych

Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych

Dedykowany system obiegu i archiwizacji dokumentów

Wsparcie w zarządzaniu płynnością finansową (monitoring, raportowanie i windykacja należności)

Rachunkowość zarządcza

Chcę dowiedzieć się więcej

Wartość dodana dzięki innowacji

Jeśli oprócz podstawowych usług prowadzenia ksiąg rachunkowych, rozliczeń podatkowych, czy też ewidencji środków trwałych potrzebujesz czegoś więcej, dobrze trafiłeś. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom rozszerzamy nasze usługi księgowe i dodajemy wartość dla Twojego przedsiębiorstwa.

Księgowość obiektowa

Dzięki rozszerzeniu tradycyjnego planu kont o dodatkowe informacje („obiekty”), zapewniamy dużo szersze możliwości analizy zdarzeń gospodarczych w organizacji. „Obiektem” może być dowolny element Twojej firmy, którego rentowność chciałbyś śledzić – handlowiec, dział firmy, region, rodzaj wykonywanej działalności, dowolne realizowane zlecenie, itp.

Zgodnie z tą metodą każdy zapis księgowy zawiera informacje nie tylko o numerze konta księgowego, kwocie, dacie, ale także informacje o jednym lub kilku przyporządkowanych do niego „obiektach”. Wykorzystując „obiekty” możemy tworzyć na Twój użytek dowolne wielowymiarowe raporty.

Lean Accounting

Zgodnie z filozofią Lean, upraszczamy i automatyzujemy procesy księgowe skupiając się na redukcji niepotrzebnych kosztów. Nasze raporty i analizy ad-hoc są dokładne i skonstruowane w sposób, który przyspieszy podejmowanie właściwych decyzji biznesowych. W połączeniu z Księgowością Obiektową Ekkom, pokażemy Ci miejsce powstawania kosztów w Twojej firmie i powiążemy je z innymi zdarzeniami.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Współpraca z nami przyniesie Ci namacalne korzyści biznesowe. Zwiększymy efektywność procesów finansowo-księgowych, a także zapewnimy przejrzystość stanu finansów i wgląd w czynniki kosztotwórcze poprzez:

1

Możliwość śledzenia online rentowności dowolnych zdarzeń i projektów w firmie, ze szczegółami danego zdarzenia.


2

Księgowanie dokumentów kosztowych bezpośrednio po ich otrzymaniu w ramach elektronicznego obiegu dokumentów.


3

Łatwy proces weryfikacji i akceptacji dokumentów.


4

Możliwość monitorowania i regulowania zobowiązań w łatwy i szybki sposób z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.


5

Możliwość wystawiania i zbiorczego dystrybuowania faktur sprzedaży w różnych formatach elektronicznych, językach i walutach.6

Monitoring Twoich wierzytelności, wysyłanie przypomnień i wezwań do zapłaty.


Korzyści

Wysoka jakość naszych usług jest gwarancją Twojego bezpieczeństwa prawnego, a my będziemy Cię reprezentować przed urzędami US, ZUS i w czasie audytu. Ponadto, dzięki naszym usługom:

Podejmiesz optymalne decyzje dla Twojego biznesu

Zwiększysz rentowność swojej organizacji

Otrzymasz możliwość kontroli płynności finansowej

Co nas wyróżnia?

Lat na rynku

Klientów

Wykwalifikowanych pracowników

Dokumentów przetworzonych elektronicznie

Obsługiwane języki

Obsługiwanych systemów informatycznych

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego. Z przyjemnością dostarczymy więcej szczegółów i przygotujemy ofertę dla Państwa firmy.

Skontaktuj się z nami