OBSŁUGA KSIĘGOWA
W CZASIE RZECZYWISTYM
Wykorzystanie wielojęzycznej platformy ERP Zaawansowana rachunkowość zarządcza
dla wymagających
Elektroniczny obieg dokumentów

Obsługa księgowa w czasie rzeczywistym

CO OFERUJEMY?

Jesteśmy jedynym w Polsce i jednym z pięciu na świecie biur rachunkowych działających w oparciu o zasady SaaS i oferujących tak rozbudowaną i elastyczną usługę obiektowej księgowości zarządczej, w czasie rzeczywistym.

Nasze innowacyjne rozwiązania dają wiele możliwości, m.in:

Śledzenie rentowności poszczególnych przedsięwzięć

Dostęp do danych przez 24h/dobę

Konfigurowanie raportów wg indywidualnych potrzeb

Realizowanie płatności do dostawców bezpośrednio z systemu

Dedykowany system obiegu i archiwizacji dokumentów

Księgowanie wszystkich dokumentów na bieżąco

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Współpraca z nami przyniesie Ci namacalne korzyści biznesowe: lepiej wykorzystasz zasoby przedsiębiorstwa, usprawnisz przepływ informacji, zoptymalizujesz koszty i płynność finansową Twojej firmy.

Wyróżnia nas:

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

LICZNE WYRÓŻNIENIA

ZAUFALI NAM

 • Black Point S.A. rozpoczęła współpracę z firmą EKKOM Sp. z o.o. w sierpniu 2003 roku. W tym czasie współpraca pomiędzy naszymi firmami przebiegała bez zastrzeżeń. Elektroniczny obieg faktur oraz możliwość akceptacji wniosków kosztowych to tylko niektóre z rozwiązań IT jakie proponuje swoim klientom firma Ekkom. Dzięki raportom zarządczym dostępnym on-line możemy szybciej i trafniej wyciągać wnioski dotyczące prowadzonej działalności oraz skupić się na strategicznych celach biznesowych. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i wierzymy w dalszą owocną współpracę. Bazując na naszych doświadczeniach pragniemy polecić firmę Ekkom wszystkim klientom chcącym zapewnić sobie komfort z outsourcowania księgowości kompetentnemu partnerowi z fachowym zapleczem w wiedzę z zakresu rachunkowości, podatków i prawa pracy.
  Milena KurkowiczMilena KurkowiczMenadżer ds. Finansów i Controllingu
 • Współpracę z firmą Ekkom rozpoczęliśmy stosunkowo niedawno, bo pod koniec 2014 roku. Do podjęcia decyzji o współpracy przekonały nas oferowane przez nich rozwiązania systemowe, które rzeczywiście usprawniły wiele wewnętrznych procesów w naszej firmie, a co najważniejsze wyeliminowały dużo pracy wykonywanej podwójnie. Polecamy firmę Ekkom wszystkim poszukującym czegoś więcej niż tylko zwykłego biura rachunkowego.
  Marcin RynkowskiMarcin RynkowskiPrezes Zarządu komplementariusza
 • Nasza współpraca bazuje na zaufaniu zbudowanym dzięki niezawodności firmy Ekkom oraz zrozumieniu potrzeb kancelarii. Elastyczność Ekkomu wspiera optymalizację naszych procesów finansowych. Jedno źródło danych oraz ich stała dostępność pozwala na interpretację danych bez konieczności ich dodatkowego przekształcania. Polecamy firmę Ekkom wszystkim firmom, dla których informacje finansowe stanowią ważną bazę do podejmowania decyzji.
  Marek ŁazewskiMarek ŁazewskiPartner Zarządzający
 • Firma Plasticos Durex Polska Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z biurem rachunkowym Ekkom od razu po zarejestrowaniu swojej działalności w Polsce. Do podjęcia takiej decyzji przekonały nas m.in. liczne pochlebne opinie innych firm, współpracujące już wówczas z Ekkom-em, a także duże doświadczenie w obsłudze podmiotów z kapitałem zagranicznym. Z biegiem czasu zdecydowaliśmy się na wdrożenie kolejnych oferowanych rozwiązań, takich jak e-banking czy elektroniczny obieg dokumentów, które w znaczny sposób usprawniły, ułatwiły i przyspieszyły procesy księgowania oraz dokonywania płatności. Możemy śmiało polecić firmę Ekkom oraz stosowane przez nią rozwiązania innym podmiotom gospodarczym poszukującym innowacyjnych usprawnień w obszarze zarządczym oraz administracyjnym swojej firmy.
  Michał OgonowskiMichał OgonowskiDyrektor
 • Firma Ekkom od 2012 zapewnia nam kompleksową obsługę księgową i kadrową. Wraz z szybkim rozwojem naszej firmy pojawiało się zapotrzebowanie na nowe funkcje z zakresu sprawozdawczości, księgowości i usprawnienia obiegu dokumentów. Usługi oferowane przez Ekkom w pełni zaspakajają nasze rosnące potrzeby, a dzięki fachowym poradom, jesteśmy w stanie wdrażać i usprawniać te procesy, które są dla nas ważne. Kluczowymi funkcjami są dla nas raporty zarządcze oraz elektroniczny obieg dokumentów, który w połączeniu z dekretacją i akceptacją faktur online sprawia, że procesy księgowe mogą odbywać się równolegle, dzięki czemu rośnie efektywność pracy, a raporty miesięczne dostępne są szybciej.
  Piotr CzajkowskiPiotr CzajkowskiCzłonek Zarządu
 • Rozwiązania firmy Ekkom stosujemy w naszej firmie w bardzo szerokim zakresie tj. do obsługi sprzedaży i zakupów, zarządzania całą gospodarką magazynową, rozliczania produkcji i wielu innych. W szczególności cenimy sobie możliwość elektronicznego przekazywania dokumentów, ich zdalnej akceptacji, zarządzania w prosty sposób płatnościami do dostawców oraz otrzymywania raportów automatycznych. Bardzo nowatorskie rozwiązania zaproponowane i wdrożone przez firmę Ekkom odciążyły naszych pracowników i usprawniły działanie całej firmy. Polecamy firmę Ekkom jako sprawdzonego i solidnego partnera biznesowego.
  Ryszard BartosikRyszard BartosikProkurent
 • Z firmą Ekkom współpracujemy od 2012r, czyli od chwili rozpoczęcia naszej działalności w Polsce. Korzystamy z usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz z oferowanego przez nich systemu ERP. W każdym z tych obszarów współpraca z firmą Ekkom jest w pełni profesjonalna. Gorąco polecam.
  Andrzej JanuszAndrzej JanuszDevelopment Manager
 • Współpracujemy z firmą Ekkom od ponad dziesięciu lat. W wyniku tej współpracy wdrożyliśmy wiele nowatorskich rozwiązań, które pozwoliły znacząco usprawnić obsługę administracyjną i księgową naszego przedsiębiorstwa. Na szczególne uznanie zasługuje rzetelny i profesjonalny zespół doradców, który stanowi nieocenioną pomoc w zakresie rachunkowości, podatków oraz prawa pracy. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Ekkom wszystkim podmiotom poszukującym solidnego i godnego zaufania partnera.
  Grzegorz BorysławskiGrzegorz BorysławskiPrezes Zarządu komplementariusza
 • Nasza firma współpracuje z Centrum Finansowo-Księgowym Ekkom już ponad 10 lat. Prowadzą oni pełną księgowość naszej firmy oraz odpowiadają za kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Wywiązują się ze swoich zadań bardzo rzetelnie i z zachowaniem wszelkim terminów wykorzystując przy tym nowoczesne narzędzia informatyczne, co jeszcze bardziej usprawnia współpracę. Możemy szczerze polecić firmę Ekkom nie tylko jako solidne biuro rachunkowe, ale też jako niezawodnego partnera biznesowego.
  Vladimir KalenskyVladimir KalenskyPrezes Zarządu
 •  Współpraca z Ekkom i dostęp do oferowanej przez nich platformy ERP umożliwiły nam skorzystanie z tak zaawansowanych rozwiązań jak elektroniczny obieg dokumentów, e-banking, raporty zarządcze tworzone wg najbardziej wyszukanych kryteriów. Nie mieliśmy do tej pory świadomości, że współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym może tak wyglądać i tak bardzo odciążyć wewnętrzne procesy w naszym przedsiębiorstwie. Polecamy.
  Marek HalbertMarek HalbertProkurent
 • Z firmą Ekkom współpracujemy od wielu lat. Cenimy ich wsparcie, fachowe doradztwo oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne, dzięki którym również nasza praca stała się lżejsza. Polecamy ich usługi w szczególności oddziałom firm zagranicznych objętych zaawansowanym raportowaniem, które dla firmy Ekkom nie stanowi żadnego problemu.
  Joanna WiadernaJoanna WiadernaFinance Manager

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego. Z przyjemnością dostarczymy więcej szczegółów i przygotujemy ofertę dla Państwa firmy.

Skontaktuj się z nami