O NAS

Kim jesteśmy

Centrum Finansowo-Księgowe Ekkom Sp. z o. o. jest firmą rodzinną, która od 25 lat pomaga klientom efektywnie zarządzać kluczowymi obszarami finansowo-księgowymi i kadrowo-płacowymi w swoich firmach. W swojej pracy stawiamy na jakość, przejrzystość komunikacji z klientem i ciągły rozwój. Usprawnienie sposobu działania firmy jest wpisane w naszą naturę, a innowacje procesowe i technologiczne traktujemy jako jeden z głównych wyróżników na rynku.

Wierzymy, że łącząc nowoczesne narzędzia z naszym doświadczeniem, stale optymalizowanymi procesami, możemy dostarczać naszym klientom księgowość bez barier. Zapewniamy stały dostęp do kluczowych informacji o stanie finansów firmy, głównych czynnikach kosztowych i pomagamy naszym klientom usprawnić swój biznes.

Edward Czuchajewski

Prezes Zarządu

Jolanta Czuchajewska

Vice Prezes Zarządu

Agnieszka Czuchajewska

Vice Prezes Zarządu

Damian Czuchajewski

Prokurent Spółki

Jak działamy

Specjalizujemy się w świadczeniu usług księgowych w czasie rzeczywistym. Jako jedyni w Polsce łączymy ofertę kompleksowej obsługi księgowej z dostępem do światowej klasy systemu Standard ERP by HansaWorld. Dodatkowo oferujemy naszym klientom jeden z najpopularniejszych w Polsce systemów tej klasy – StreamSoft Prestiż. Systemy te umożliwiają naszym klientom stały wgląd w sytuację finansowo-księgową ich firmy w trybie online z każdego miejsca na świecie.

Przekazywanie dokumentów odbywa się przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi Elektronicznego Obiegu Dokumentów w pełni zintegrowanych z oferowanymi przez nas platformami ERP. Automatyzując powtarzalne czynności i dostosowując nasz sposób działania do specyfiki klienta, możemy skutecznie obsługiwać firmy z całej Polski. Dzięki wykorzystywanym technologiom, nasi klienci oszczędzają czas, obniżają koszty i znacząco podnoszą wydajność procesów przetwarzanych w swojej działalności.

Co nas wyróżnia

Jesteśmy firmą rodzinną

Naszą wizytówką jest rzetelność i jakość usług.

Ponad 25 lat doświadczenia

Dostarczamy klientom wiedzę o ich firmach, a także pomagamy zwiększyć rentowność i wartość rynkową.

Zespół profesjonalistów

Ludzie to nasz najcenniejszy zasób. Mamy ponad 60 specjalistów z obszarów księgowych, kadrowych i podatkowych.

Innowacja technologiczna

Wykorzystujemy nowoczesne technologie do automatyzacji procesów, podnoszenia jakości usług, szybkości i kompletności dostarczanych informacji.

Globalny zasięg

Cenimy Twój czas zapewniając globalny dostęp do informacji i usług, oraz lokalny dostęp do naszych ludzi.

Lean accounting

Wspieramy naszych klientów w redukcji kosztów określając dokładnie miejsca ich powstawania.

 

Wyróżniają nas klienci

 • (...) możemy śmiało polecić firmę Ekkom oraz stosowane przez nią rozwiązania innym podmiotom gospodarczym poszukującym innowacyjnych usprawnień w obszarze zarządczym oraz administracyjnym swojej firmy."
  Michał OgonowskiMichał OgonowskiDyrektorPlasticos Durex Polska Sp. z o.o.
 • "(...) nie mieliśmy do tej pory świadomości, że współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym może tak wyglądać i tak bardzo odciążyć wewnętrzne procesy w naszym przedsiębiorstwie."
  Marek HalbertMarek HalbertProkurentWisher Enterprise Sp. z o.o.
 • "(...) oferowane przez Ekkom rozwiązania systemowe rzeczywiście usprawniły wiele wewnętrznych procesów w naszej firmie, a co najważniejsze wyeliminowały dużo pracy wykonywanej podwójnie.

  Polecamy firmę Ekkom wszystkim poszukującym czegoś więcej niż tylko zwykłego biura rachunkowego."
  Marcin RynkowskiMarcin RynkowskiPrezes Zarządu komplementariuszaContra Sp. z o.o. Sp. K.
 • "(...) usługi oferowane przez Ekkom w pełni zaspakajają nasze rosnące potrzeby, a dzięki fachowym poradom, jesteśmy w stanie wdrażać i usprawniać te procesy, które są dla nas ważne."
  Piotr CzajkowskiPiotr CzajkowskiCzłonek ZarząduPyszne.pl
 • “(..) nowatorskie rozwiązania zaproponowane i wdrożone przez firmę Ekkom odciążyły naszych pracowników i usprawniły działanie całej firmy. Polecamy firmę Ekkom jako sprawdzonego i solidnego partnera biznesowego.
  Ryszard BartosikRyszard BartosikProkurentIncana S.A.

Nasze wartości

Podstawą kultury organizacyjnej Ekkom jest dialog i wzajemny szacunek, a poniższe wartości stanowią podstawę naszego działania.

Jakość

Jakość usług jest podstawą działania naszej firmy i elementem przewagi konkurencyjnej.

Etyka zawodowa

Kierujemy się uczciwością, jesteśmy prawdomówni i szanujemy odmienne opinie.

Dbałość o klienta

Nasz sukces możliwy jest jedynie poprzez dodawanie wartości w biznesie naszych klientów. Ich wyzwania traktujemy jako własne.

Rozwój i innowacja

Wraz z usługami podstawowymi rozwijamy dodatkowe usługi ułatwiające zarządzanie firmą i automatyzację procesów biznesowych.

Nasze nagrody i wyróżnienia


Laur Eksperta 2018/2019


Srebrny Certyfikat Solidna Firma 2018


Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy


Certyfikat wiarygodności biznesowej Dun & Breadstreet


Medal Europejski

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego. Z przyjemnością dostarczymy więcej szczegółów i przygotujemy ofertę dla Państwa firmy.

Proszę zaznaczyć interesujący Państwa zakres usług.


*Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednakże niezbędne do korzystania z tego formularza. Jeśli nie wyrażasz zgody, skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 71 78 59 130 lub +48 71 73 84 700.

* pola wymagane