O nas

Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o. o. jest firmą rodzinną, która od ponad 30 lat pomaga klientom efektywnie zarządzać kluczowymi obszarami finansowo-księgowymi i kadrowo-płacowymi w swoich firmach. W swojej pracy stawiamy na jakość, przejrzystość komunikacji z klientem i ciągły rozwój.

Kim jesteśmy

Misja:
Rozpoznawalność dzięki jakości, jakość dzięki pracy ekspertów, eksperci dzięki naszej trosce.

Wizja:
Zapewniać obsługę księgowo-kadrową na eksperckim poziomie tym klientom, którzy chcą mądrze i aktywnie zarządzać swoimi finansami. Tworzyć sprzyjające środowisko pracy dla pasjonatów księgowości i kadr, by pogłębiając swoją wiedzę, stawali się ekspertami budującymi jakość Firmy.

Co nas wyróżnia

Jesteśmy firmą rodzinną


Naszą wizytówką jest długoletnie budowanie relacji z naszymi klientami.

Ponad 30 lat na rynku


Profesjonalizm oparty na doświadczeniu, aktualnej wiedzy i stałym podnoszeniu kwalifikacji czyni nas ekspertami godnymi zaufania

Zespół profesjonalistów


Doświadczona kadra zarządzająca, księgowa i kadrowa – sympatycy księgowości, nie bojący się wyzwań i stale poszerzający swoją wiedzę

Innowacja technologiczna


Wykorzystujemy nowoczesne technologie do automatyzacji procesów, podnoszenia jakości usług, szybkości i kompletności dostarczanych informacji.

Globalny zasięg


Dajemy Ci globalny dostęp do danych i informacji 24/7.

Lean accounting


Wspieramy naszych klientów w redukcji kosztów określając dokładnie miejsca ich powstawania.

 

Wyróżniają nas klienci

 • “(..) nowatorskie rozwiązania zaproponowane i wdrożone przez firmę Ekkom odciążyły naszych pracowników i usprawniły działanie całej firmy. Polecamy firmę Ekkom jako sprawdzonego i solidnego partnera biznesowego.
  Ryszard BartosikRyszard BartosikProkurent
 • "(...) usługi oferowane przez Ekkom w pełni zaspakajają nasze rosnące potrzeby, a dzięki fachowym poradom, jesteśmy w stanie wdrażać i usprawniać te procesy, które są dla nas ważne."
  Piotr CzajkowskiPiotr CzajkowskiCzłonek Zarządu
 • "(...) oferowane przez Ekkom rozwiązania systemowe rzeczywiście usprawniły wiele wewnętrznych procesów w naszej firmie, a co najważniejsze wyeliminowały dużo pracy wykonywanej podwójnie. Polecamy firmę Ekkom wszystkim poszukującym czegoś więcej niż tylko zwykłego biura rachunkowego."
  Marcin RynkowskiMarcin RynkowskiPrezes Zarządu komplementariusza
 • "(...) nie mieliśmy do tej pory świadomości, że współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym może tak wyglądać i tak bardzo odciążyć wewnętrzne procesy w naszym przedsiębiorstwie."
  Marek HalbertMarek HalbertProkurent
 • (...) możemy śmiało polecić firmę Ekkom oraz stosowane przez nią rozwiązania innym podmiotom gospodarczym poszukującym innowacyjnych usprawnień w obszarze zarządczym oraz administracyjnym swojej firmy."
  Michał OgonowskiMichał OgonowskiDyrektor

Nasze wartości

Podstawą kultury organizacyjnej Ekkom jest dialog i wzajemny szacunek, a poniższe wartości stanowią podstawę naszego działania.

Jakość


Jakość usług jest podstawą działania naszej firmy i elementem przewagi konkurencyjnej.

Etyka zawodowa


Kierujemy się uczciwością, jesteśmy prawdomówni i szanujemy odmienne opinie.

Dbałość o klienta


Nasz sukces możliwy jest jedynie poprzez dodawanie wartości w biznesie naszych klientów. Ich wyzwania traktujemy jako własne.

Rozwój i innowacja


Wraz z usługami podstawowymi rozwijamy dodatkowe usługi ułatwiające zarządzanie firmą i automatyzację procesów biznesowych.

Co nas wyróżnia?

Lat na rynku

Klientów

Wykwalifikowanych pracowników

Dokumentów przetworzonych elektronicznie

Obsługiwane języki

Obsługiwanych systemów informatycznych

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego. Z przyjemnością dostarczymy więcej szczegółów i przygotujemy ofertę dla Państwa firmy.

Skontaktuj się z nami